INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY!

Prodejní doba v prosinci 2019

do 23.12.2019 běžná otevírací doba

24.12. - 26.12. ZAVŘENO

27.12.   9:00 - 16:00

28.12.   8:30 - 12:00

29.12.        ZAVŘENO

30.12.   9:00 - 16:00

31.12.        ZAVŘENO

1.1.            ZAVŘENO

 

Prodejna ELEKTRO Cejl 1 se přesunula na Ponávku 12

a sloučila se s prodejnou ventilátorů.

Je to jen pár metrů.

Děkujeme, že nám zachováváte přízeň.

 

Prodejna Řemeslnických a hobby potřeb se přestěhovala na Cejl 1.

Je to jen přes ulici.

Spojte se s námiChcete začít prodávat své handmade výrobky? Toto byste měli zvážit

Ruční práce vás baví. Vašich výrobků již není plný jenom váš byt, ale mají je přátelé, rodina, kolegové… Možná přišel ten správný čas, kdy byste si za svůj koníček měli nechat zaplatit. Co byste před tím měli vědět?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Je to to, co opravdu chcete?

Mezi vyráběním pro vlastní potěšení a podnikáním je velký rozdíl, i když se to na první pohled nezdá. Mnoho lidí odrazuje vidina administrativy, byrokracie, vyřizování, počítání a hledání zákazníků.

Máte na to čas?

Na začátek byste měli zvážit vaše časové možnosti. Jedna věc je dělat něco pro své potěšení a jiná věc je, pokud chcete něco dělat pro peníze. Začátky jsou těžké, a pokud se rozhodnete výrobky prodávat, budete muset své zálibě věnovat mnohem více času než dříve.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkurence

Konkurence je v tomto segmentu vysoká a často nabízí kvalitní výrobky za extrémně nízké ceny. Pro některé lidi má vlastní čas nízkou hodnotu a způsobuje to deformaci cen napříč celým trhem. Pokud budete chtít prodávat za rozumnou cenu, budete muset přidat adekvátní přidanou hodnotu a obhájit si ji před potenciálním zákazníkem.

Legálnost

Před tím, než se pustíte do prodeje svých výrobků, si určitě nastudujte potřebnou legislativu. Pokuty, které vůbec nejsou nízké, vám začátek podnikání určitě nezpříjemní.

Kde začít?

Portálů, které sdružují handmade výrobce je na trhu mnoho. Ze začátku si můžete nějaký určitě vyzkoušet. Nečekejte však, že automaticky přijdou objednávky. Bez vaší snahy to nepůjde.

Pokud to s prodejem myslíte vážně, založte si vlastní web a facebookovou stránku. Získáte tak autenticitu a budete si moci začít budovat vlastní značku.Nahoru Zpět na seznam rad a tipů