Spojte se s námiDekorace z juty. Krásné a levné

Použití juty pro dekorační účely se stává trendem. A není se čemu divit. S tímto skvělým materiálem vyrobíte jednoduché a veselé dekorace v přírodním duchu, které předčí všechny předražené ozdoby z obchodů.

Jutu na dekorace si můžete levně objednat na e-shopu Kars.

Obal na květináč

Obyčejný plastový květináč může po malé úpravě vypadat jako luxusní dekorace. Bude vám stačit obdélník juty, který vystřihnete podle velikosti květináče. Jeho strany slepíte nebo sešijete k sobě a obmotáte jutovou šňůrkou, na níž uděláte mašličku. Výsledek vás opravdu překvapí!

 

 

 

 

 

 

 

 

Stojan na tužky

Na tuto funkční dekoraci vám budou stačit 3 věci. Jutová šňůra, lepidlo a stará plechovka. Plechovku postupně potírejte lepidlem a obmotávajte tak, aby se šňůrka vždy přichytila na mokré lepidlo. Když bude stojan celý obmotaný, nechte ho vyschnout a může začít sloužit.

 

 

 

 

 

 

 

 

Multifunkční jutový věnec

Z juty vystřihněte asi 7 cm široké pásky. V květinářství nebo v hobby obchodě si koupíte polystyrénovou maketu věnce. Polystyren postupně potírejte lepidlem a nalepte na něj jutové pásky. Nevadí, že nebudou vždy zcela rovnoměrné. To vašemu výtvoru pouze přidá na originalitě. Věnec můžete po zaschnutí ozdobit podle potřeby a příležitosti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcete další tipy na dekorace z juty? Napište nám do komentáře na Facebooku.Nahoru Zpět na seznam rad a tipů