Spojte se s námiJak na scandi kapsář bez šití

Vdechněte svému bytu špetku severského stylu. Až se u nás v KARS budete stavovat na nákup, vezměte také metr juty – bude se vám hodit na tento praktický skandi kousek. Vyrobte si stylový doplněk do bytu za kačku, v nadčasovém skandi stylu – příroda nikdy nevyjde z módy.

Svěží vítr ze severu

Pokud jste ještě neslyšeli o skandinávském stylu bydlení, je na čase se seznámit. Světlé odstíny a vzdušný prostor vás nabije pohodou. Útulný, ale přesto minimalistický interiér s doplňky v jednoduchých čistých tvarech vás nenechá na pochybách, že praktičnost a styl mohou fungovat společně. A pokud máte rádi přírodu, oceníte dřevěné materiály a naturální odstíny.

Na svůj první scandi kousek nemusíte čekat věčnost. Dejte se do výroby hned. S naším jednoduchým návodem to zvládnete levou zadní.

 

Příroda u vás doma

Co budete potřebovat?

*Jutu

*Lepidlo

*Nůžky

*Látku

*Provázek

*Knoflíky

*Pevný klacek

Až půjdete ven na procházku a budete si užívat přírodu, pořádně se rozhlídněte a zkuste najít pevný klacek. Ne, neházejte jej na aport vašemu psímu miláčkovi. Schovejte si jej, budete ho potřebovat.

Začínáme...

Už jsme slíbili, že šít dneska nebudete, ale stříhání se nevyhnete. Prvně si připravte všechny části, které budete potřebovat. Vystřihněte dva stejné obdélníky z látky, která by měla být ve scandi stylu – světlá a se vzorem. Z juty vystřihněte jeden obdélník v dvojnásobné délce. Vystřihněte také základní obdélník, který udělejte tak velký, jak velký chcete kapsář.

Všechny části ohněte po okrajích. U jednotlivých kapsiček přehněte okraje na dvakrát do varhánku - tak aby vznikl prostor pro ukládání věcí. Tímto okraje krásně začistíte

Když máte všechny části připraveny, přilepíte je k největšímu obdélníku. Nahoru ještě připevněte dvě očka z juty. Vytvořte je dostatečně velké, aby bylo možné jimi provléknout nalezený klacek. Jedná se o podobný princip jako v návodu na věšák.

 

...finišujeme

Na oba konce klacku přivažte provázek, aby bylo možné kapsář zavěsit. A jako finální tečku přišijte dekorační knoflíky na každou z kapsiček. A je hotovo.

 

Další super nápady na kapsáře najdete na našem pinterestu. A pokud chcete tvořit dál, mrkněte i na naše další kreativní tipy.Nahoru Zpět na seznam rad a tipů