Na základě USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY z 21.10.2020 

jsme nuceni upravit chod našich prodejen takto:

Elektromateriál, svítidla, elektronářadí, výdejna e-shopu a zásilkovny, Ponávka 12
otevřeno - po-pá 9:00 - 17:00, sobota 8:30 - 12:00 - obsluha bude probíhat v režimu 1 + 1 (jeden prodavač + jeden zákazník)

 

Potřeby pro řemesla a hobby, Cejl 1
otevřeno - po-pá 9:00 - 17:00, sobota 8:30 - 12:00 - obsluha bude probíhat v režimu 1 + 1 (jeden prodavač + jeden zákazník)

 

Pracovní oděvy a oděvy pro zdravotnictví, ochranné prostředky, Koliště 49
otevřeno - po-pá 9:00 - 17:00, sobota 8:30 - 12:00 - obslouženi mohou být pouze firemní zákazníci a zákazníci s objednávkou vytvořenou prostřednictvím našeho eshopu www.obchod-kars.cz nebo formuláře na www.kars-brno.cz s osobním odběrem

 

Pracovní a zdravotní obuv, Koliště 49
otevřeno - po-pá 9:00 - 17:00, sobota 8:30 - 12:00 - obslouženi mohou být pouze firemní zákazníci a zákazníci s objednávkou vytvořenou prostřednictvím našeho eshopu www.obchod-kars.cz nebo formuláře na www.kars-brno.cz s osobním odběrem

 

Metrový textil, Benešova 2/4
otevřeno - po-pá 9:00 - 17:00, sobota 8:30 - 12:00 - obsluha bude probíhat v režimu 1 + 1 (jeden prodavač + jeden zákazník)

 

Standardně uvedená prodejní doba není v tuto chvíli platná. Děkujeme za pochopení.

Spojte se s námiJak si svátečně ozdobit stůl?

Pestrobarevné jídlo, speciální vánoční punč a jako dezert ručně dělané cukroví nejrůznějších chutí a tvarů – to všechno samo o sobě vytvoří na svátečním stole neodolatelnou přehlídku, ke které se všem bude chtít usednout. Ke speciální příležitosti ale patří také speciální výzdoba. KARS vám poradí, jak se takový štědrovečerní, silvestrovský nebo štěpánský stůl může krásně ozdobit.

Základem je běhoun

Vtipný název v sobě skrývá podklad pro veškerou atmosféru, kterou na stole vytvoříte. Nepotřebujete žádný ubrus, běhoun (neboli pruh látky) vám bude bohatě stačit. Kde jej vezmete? Stačí skočit do prodejny Kars, kde si koupíte kus juty (nebo ji objednat přímo i přes internet). Můžete si vybrat jestli přírodní nebo barvenou. Tento běhoun z juty (pytloviny) pak jednoduše položíte doprostřed stolu.

 

A na něj položte trochu chvojí

Přírodní dekorace je trendy. Je totiž nejkrásnější a člověk se v takto ozdobeném prostředí cítí přirozeně. Další rada proto zní: dejte na běhoun pár větviček z jehličnatého stromu.

Mezi větvičky pár svíček

Nic nedotvoří intimní atmosféru rodinné večeře, jako několik dobře umístěných svíček. Neznamená to, že byste museli večeřet pouze za světla ze svíček. Krásně vypadají například širší svíčky v krémové barvě, které můžete ještě obvázat provázkem z juty, udělat mašličku a za ni strčit kousek skořice nebo vanilky. Mějte klidně rozsvíceno. Svíčky vám pouze doplní náladu v místnosti a krásně zavoní.

Kapsičku na příbory

Když už celou večeři ladíme do přírodních barev, neměli bychom vybočovat ani co se týče okrášlení příboru. Na ubrousek a příbor si vytvořte jednoduchou kapsičku. Vezměte si proužek z juty široký asi 13cm a dlouhý 30cm. Přehněte zhruba v jedné třetině a přichytněte nití. Do kapsičky vložte ubrousek a příbor. Takových vyrobte tolik, kolik vás bude u stolu.

 

Červená jutě sluší

Krásná přírodní juta je pro vánoční čas jako dělaná. Samotná by ovšem mohla vypadat možná trochu smutně. Výborně ji osvěží červená barva. Sáhněte proto po červených ubrouscích. Na svíčky můžete navázat červené pentle a mezi chvojí kromě šišek položit pár větviček jeřabin nebo šípku.

Přejeme vám dobrou chuť a krásné prožití svátků.

 

Inspirujte se dalšími tipy na našem Pinterestu

Máme pro vás tip, jak si vyrobit vánoční ozdoby a utéct tak od všeho toho hektického spěchu. Zajímá vás to? Nahoru Zpět na seznam rad a tipů