INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY!

 

Prodejna ELEKTRO Cejl 1 se přesunula na Ponávku 12

a sloučila se s prodejnou ventilátorů.

Je to jen pár metrů.

Děkujeme, že nám zachováváte přízeň.

 

Prodejna Řemeslnických a hobby potřeb se přestěhovala na Cejl 1.

Je to jen přes ulici.

Spojte se s námiJak si svátečně ozdobit stůl?

Pestrobarevné jídlo, speciální vánoční punč a jako dezert ručně dělané cukroví nejrůznějších chutí a tvarů – to všechno samo o sobě vytvoří na svátečním stole neodolatelnou přehlídku, ke které se všem bude chtít usednout. Ke speciální příležitosti ale patří také speciální výzdoba. KARS vám poradí, jak se takový štědrovečerní, silvestrovský nebo štěpánský stůl může krásně ozdobit.

Základem je běhoun

Vtipný název v sobě skrývá podklad pro veškerou atmosféru, kterou na stole vytvoříte. Nepotřebujete žádný ubrus, běhoun (neboli pruh látky) vám bude bohatě stačit. Kde jej vezmete? Stačí skočit do prodejny Kars, kde si koupíte kus juty (nebo ji objednat přímo i přes internet). Můžete si vybrat jestli přírodní nebo barvenou. Tento běhoun z juty (pytloviny) pak jednoduše položíte doprostřed stolu.

 

A na něj položte trochu chvojí

Přírodní dekorace je trendy. Je totiž nejkrásnější a člověk se v takto ozdobeném prostředí cítí přirozeně. Další rada proto zní: dejte na běhoun pár větviček z jehličnatého stromu.

Mezi větvičky pár svíček

Nic nedotvoří intimní atmosféru rodinné večeře, jako několik dobře umístěných svíček. Neznamená to, že byste museli večeřet pouze za světla ze svíček. Krásně vypadají například širší svíčky v krémové barvě, které můžete ještě obvázat provázkem z juty, udělat mašličku a za ni strčit kousek skořice nebo vanilky. Mějte klidně rozsvíceno. Svíčky vám pouze doplní náladu v místnosti a krásně zavoní.

Kapsičku na příbory

Když už celou večeři ladíme do přírodních barev, neměli bychom vybočovat ani co se týče okrášlení příboru. Na ubrousek a příbor si vytvořte jednoduchou kapsičku. Vezměte si proužek z juty široký asi 13cm a dlouhý 30cm. Přehněte zhruba v jedné třetině a přichytněte nití. Do kapsičky vložte ubrousek a příbor. Takových vyrobte tolik, kolik vás bude u stolu.

 

Červená jutě sluší

Krásná přírodní juta je pro vánoční čas jako dělaná. Samotná by ovšem mohla vypadat možná trochu smutně. Výborně ji osvěží červená barva. Sáhněte proto po červených ubrouscích. Na svíčky můžete navázat červené pentle a mezi chvojí kromě šišek položit pár větviček jeřabin nebo šípku.

Přejeme vám dobrou chuť a krásné prožití svátků.

 

Inspirujte se dalšími tipy na našem Pinterestu

Máme pro vás tip, jak si vyrobit vánoční ozdoby a utéct tak od všeho toho hektického spěchu. Zajímá vás to? Nahoru Zpět na seznam rad a tipů