Spojte se s námiPapuče jako záruka zdravých a spokojených nohou

Víte, co se říká – to chce klid a nohy v teple. S končícím létem toto pořekadlo nabírá na své důležitosti a významu. Není taky divu. I kdybychom chtěli, bosky už dnes chodit nemůžeme. S podzimem a zimou přichází období papučí. Pro naše chodidla je to odměna, kdy se konečně zaboří do měkkých papučí. Stačí pro ně jen vybrat ty pravé.

 

Přezouvat se ve škole i v kanceláři

Venku prší, a tak se snažíme co nejvíce cestu do práce či školy zkrátit, jen abychom už byli uvnitř. Čekají tam na nás totiž boty, do kterých se můžeme s klidem přezout. Nechceme přece nohy vystavovat riziku nejrůznějších plísní z vlhkem nasáklých tenisek. Pro nohy je koneckonců šok, když se dostanou ze studeného venkovního prostředí do vytopené kanceláře nebo třídy.

Pro takovou příležitost jsou nejlepší pantofle z KARS, do kterých se raz dva nazujete a můžete v nich s klidným svědomím i chodidly strávit i více než 8 hodin.

 

 

Mít nohy jako v peřince

Doma si nohy můžete hýčkat ještě víc. Kdo by taky chtěl chodit po studené podlaze, když je to tak nezdravé. Můžete například vyzkoušet papuče, které mají uvnitř teplý a měkký kožíšek. Ten, kdo takové někdy zkusil, už jiné nechce. Ocení je zejména ti, kteří mají nohy neustále studené (například z důvodu špatného prokrvování).

Krom toho stres na nás číhá kde může a my s ním i tímto velmi pohodlným způsobem můžeme bojovat.

 

 

Zdravotní obuv jako řešení nejen pro bolavá záda

Když se řekne zdravotní obuv, některým se mylně vybaví neforemné boty, které vlastně na noze nevypadají vůbec pěkně. V KARS pro vás máme opravdu širokou nabídku zdravotní obuvi. Můžete si vybrat z bílých i barevných variant. Stejně tak si zakoupit přesně ty, které vám sednou, ať už na záda (či něco jiného) trpíte nebo ne.

Přijďte si vybrat a vyzkoušet do prodejny na adrese Koliště 49, Brno. Ty pravé tam na vás už čekají. Že nemáte čas? Podívejte se na náš e-shop, třeba si vyberete už tam.

 

 

TIP: Pečujte o svá chodidla s láskou. Dopřejte jim pravidelné koupele a příjemné krémy.  Pokud se vám navíc podaří někoho přemluvit, aby vám udělal masáž, máte vyloženě vyhráno.

 Nahoru Zpět na seznam rad a tipů