AKTUÁLNÍ PRODEJNÍ DOBA 

Prodejna metrového textilu na Benešově ulici je do odvolání zavřena.

Ostatní prodejny:

po - pá          9:00 - 17:00

sobota          8:30 - 12:00

velikonoční sobota 3. 4. 2021 zavřeno

Prodejny řemeslnických potřeb, obuvi a pracovních oděvů smí fungovat pouze jako výdejna objednávek z e-shopů, zaslaných e-mailem nebo sdělených po telefonu. Zboží musí být jasně specifikováno. Výměny a vratky zboží je možné uskutečnit taktéž na základě objednávky uskutečněné některým z uvedených způsobů. Zboží lze pouze vyzvednout, nikoli zkoušet.

Reklamace zboží budou možné až po znovuotevření prodejen. Lhůty se o dobu uzavření prodlužují.

Děkujeme za pochopení.

 

 

Spojte se s námiTipy na velikonoční výzdobu

Svátky jara se nezadržitelně blíží a tak nás vedle povinného úklidu čeká ještě jedna, celkem milá, povinnost - zdobení. Nechte promluvit svou kreativitu a vyzdobte si domov do kouzelné jarní atmosféry.

Velikonoce jsou plné symbolů znovuzrození a nového života. Proto si domácnosti zdobíme především květovými vzory, vajíčky a pestrými barvami.

Věnec je základ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyrobit si originální velikonoční věnec není nic složité. Pokud se vám nechce zaplétat základní část, můžete si ji koupit na trhu a na vás zůstane už jen zdobení.
K tomu můžete použít květiny, lístky, barevné stuhy, větvičky, mech, jutu, části starých ozobí... Fantazii se v tomto případě meze opravdu nekladou.

Velikonoční vajíčka jsou tradice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Malování vajíček je klasika. Vypadají dobře, nestojí mnoho peněz a do zdobení můžete zapojit i děti.

Vajíčka v moderním provedení

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Máte rádi tradice, ale zároveň chcete něco originálního? Vyzkoušejte vajíčka ozdobit starými novinami a jutovým provázkem. Dostatek juty pro svou handmade výrobu naleznete vždy v prodejnách KARS, nebo na našem webu: https://www.obchod-kars.cz/remeslnicke-potreby/jutova-lana-a-snury/.

Stolování dělá atmosféru

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Při stolování se nebojte zelené barvy, která všechny navnadí na přicházející jaro. Pro vzhled přírodnosti můžete použít jutu. A ve váze by určitě neměly chybět čerstvé jarní květiny nebo větvičky.

 

 Nahoru Zpět na seznam rad a tipů