Je nám líto, ale

společnost KARS ukončila svoji činnost.

Spojte se s námiTipy na velikonoční výzdobu

Svátky jara se nezadržitelně blíží a tak nás vedle povinného úklidu čeká ještě jedna, celkem milá, povinnost - zdobení. Nechte promluvit svou kreativitu a vyzdobte si domov do kouzelné jarní atmosféry.

Velikonoce jsou plné symbolů znovuzrození a nového života. Proto si domácnosti zdobíme především květovými vzory, vajíčky a pestrými barvami.

Věnec je základ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyrobit si originální velikonoční věnec není nic složité. Pokud se vám nechce zaplétat základní část, můžete si ji koupit na trhu a na vás zůstane už jen zdobení.
K tomu můžete použít květiny, lístky, barevné stuhy, větvičky, mech, jutu, části starých ozobí... Fantazii se v tomto případě meze opravdu nekladou.

Velikonoční vajíčka jsou tradice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Malování vajíček je klasika. Vypadají dobře, nestojí mnoho peněz a do zdobení můžete zapojit i děti.

Vajíčka v moderním provedení

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Máte rádi tradice, ale zároveň chcete něco originálního? Vyzkoušejte vajíčka ozdobit starými novinami a jutovým provázkem. Dostatek juty pro svou handmade výrobu naleznete vždy v prodejnách KARS, nebo na našem webu: https://www.obchod-kars.cz/remeslnicke-potreby/jutova-lana-a-snury/.

Stolování dělá atmosféru

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Při stolování se nebojte zelené barvy, která všechny navnadí na přicházející jaro. Pro vzhled přírodnosti můžete použít jutu. A ve váze by určitě neměly chybět čerstvé jarní květiny nebo větvičky.

 

 Nahoru Zpět na seznam rad a tipů