Spojte se s námiV září na učňák? Máme pro vás kvalitní a levné pracovní oděvy!

Prázdniny se loučí a začíná nová sezóna školních aktivit. Pro ty z vás, ze kterých budou sestřičky, šéfkuchaři, automechanici, truhláři, servírky, číšníci, cukráři, stavaři, zedníci nebo zahradníci, v KARS pro vás máme celou řadu kvalitních pracovních oděvů.

Cukrářky, kuchaři, hoďte se do gala

Budete zdobit dortíky nebo vyrábět ty nejlahodnější pokrmy podle posledních světových trendů? Tak nebo tak, neměli byste se bát u toho zašpinit. Pokud potřebujete pouze pracovní kalhoty nebo základní bílou košili, můžete je zakoupit přímo na e-shopu z pohodlí vlastního gauče. Jestli však potřebujete kuchařský rondon, řeznickou blůzu nebo pokrývku hlavy, přijďte si vybrat z nejrůznějších variant  na prodejnu pracovních oděvů.

Na své si samozřejmě přijdou i číšníci nebo servírky.

Oblečení pro zdravotníky

Sestřičky, lékaři, lékařky, zkrátka vy všichni, kteří se chystáte dělat tuto bohulibou činnost a starat se o naše zdraví, máme pro vás nejrůznější kalhoty, haleny, košile, doktorské pláště, sesterské šaty, ale i zdravotnickou obuv. Přijďte si vybrat a vyzkoušet na prodejnu pracovních oděvů. Některé z těchto kousků najdete i na našem e-shopu.

Technické, stavební a chemické obory

Budete pracovat v jednom z těchto oborů? Pak jste buď silák, nebo umělec! Tak nebo tak, budete při práci potřebovat chránit prostřednictvím speciálního oděvu. Můžete si vybrat mezi pracovní bundou (která může mít navíc odepínací rukávy), pracovními kalhotami s laclem nebo bez anebo sáhněte po celé pracovní soupravě či speciální kombinéze. Pokud při své práci potřebujete být vidět, pořiďte si reflexní pomůcky, které jednoduše zakoupíte online.

Jednoduchá trička téměř za hubičku

Obyčejné tričko se hodí vždycky a na všechny příležitosti. Dámské, pánské, s límečkem nebo bez? Vyberte si na e-shopu z nejrůznějších velikostí a barev přesně takové, které vám sedne.

 

V prodejně s pracovními oděvy na adrese Koliště 49, Brno najdete i nejrůznější rukavice, čepice, helmy, kšiltovky, brýle, respirátory, ale i teplé a nepromokavé pracovní oblečení.

Nahoru Zpět na seznam rad a tipů