Je nám líto, ale

společnost KARS ukončila svoji činnost.

Spojte se s námiRady a tipy

Přinášíme vám svěží inspiraci, zajímavé projekty, praktické informace i návody na výrobu či opravu.Jak si vyrobit roušku

Roušky snižují riziko přenosu nákazy nejen aktuálního koronaviru, ale i ostatních infekčních onemocnění. A jelikož jsou v současné krizové situaci nedostatkovým zbožím, přinášíme vám návod, jak si roušku vyrobit svépomocí. A zvládne to opravdu každý!


Tipy na velikonoční výzdobu

Svátky jara se nezadržitelně blíží a tak nás vedle povinném úklidu čeká ještě jedna, celkem milá, povinnost - zdobení. Nechte promluvit svou kreativitu a vyzdobre si domov do kouzelné jarní atmosféry.


Chcete začít prodávat své handmade výrobky? Toto byste měli zvážit

Ruční práce vás baví. Vašich výrobků již není plný jenom váš byt, ale mají je přátelé, rodina, kolegové… Možná přišel ten správný čas, kdy byste si za svůj koníček měli nechat zaplatit. Co byste před tím měli vědět?


jak zabalit vánoční dárky

Na zabalení dárku opravdu záleží. Dárky jsou spojeny s překvapením, očekáváním a napětím. A velkou částí užívání si dárků je právě jejich rozbalování. Pěkně zabalený dar je jako dobrý první dojem.


Inspirace na handmade vánoční dárky

Nebaví vás nakupování kýčových dárků a chaos v obchodních centrech? Chcete darovat něco originálního a užít si tu pravou vánoční atmosféru? Vyrobte si dárky vlastníma rukama! Inspirujte se našimi tipy na handmade dárky.


Objevte minimalismus s návodem na lustr

Poznejte sílu minimalistu. Pusťte jej do vašeho interiéru a vyrobte si jedinečný lustr z juty. S naším jednoduchým návodem to zvládnete levou zadní.


Pracovní oděvy – EU velikostní tabulky

V současnosti rozšiřujeme nabídku pracovních oděvů o nové vzory. Ty jsou již značeny dle nových velikostních tabulek, které však ještě nejsou dostatečně zažité. Proto přinášíme orientační tabulky pro vaši lepší orientaci.


Vypínač? – To zvládnu!

Laik smí provádět práce pouze na zařízení s bezpečným napětím nebo dosud na síťové napětí nepřipojeným. Pokud se již do této činnosti pustíte, přinášíme vám malou pomůcku pro orientaci v označování řazení vypínačů a jejich zapojování.


Jak vybrat ventilátor?

Jak zařídit, aby jste doma měli zdravý vzduch a vyvarovali se plísním? Nejlepším řešením je ventilátor. Vyberte si s naším průvodcem ten správný.


Nahoru